“SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

,

Details

  • Size: 317 m²
  • Rooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: ‭+355696054036‬

Description

Shitet vile super luksoze te residenca më e re turistike, rezidenciale, e cila ndodhet në një zone unike vetëm 250 m nga deti, në plazhin ranor të detit Adriatik, në një zonë të paprekur nga turizmi masiv të rrethuar nga pishat e larta dhe me një klime që ofron 300 dite me diell. Është vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në privatësi, në gjelberim dhe ajer të paster, pranë freskisë së detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti “Nene Tereza” edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistik ofron sherbime të ndryshme, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture të standarteve europiane, cilësi të lartë ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare dhe jetesë në komunitet.

Vila ofron punime shumë cilësore dhe është e mobiluar e gjitha me dru nga Brunes, pajisjet hidrosanitare janë te markes Grohe, kondicionimi nga Daikin i realizuar në tavan, ndersa kati perdhe ka dhe ngrohje në dysheme. Kuzhina është e kombinuar me granit dhe dru dhe pajisjet elektroshtepiake janë të gjitha Miele. Të gjitha tavanet e gipset janë kundra lageshtires, banjot janë me dizenjo të Roberto Cavali dhe pllakat janë të të njëjtes kompani. Vila është e pajisur me sistem audio në të gjitha ambientet. Oborri është i sistemuar…

Vile individuale ne shitje 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 185.5 m2 + 7.9 m2 verande (193.4 m2 siperfaqe totale) + 26.4 m2 verande e shfrytezueshme ne katin perdhe + 584 m2 tokë, me orientimin jug-lindje-veri-perendim.

Per me shume informacion rreth viles klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-breg…l-residences-8

Address

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93