Qira, Apartament 1+1 “Pazari i Ri” ,Tiranë.

 • 450€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

Apartamenti ndodhet tek Rruga “ Tefta Tashko – Koço”, pranë ” Pazarit të Ri” dhe shumë institucioneve, si Ministria, Policia etj. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një shtëpie private 3 katëshe ,ka ndriçim natyral. Apartamenti është shumë i mbajtur dhe në kushte shumë të mira. Zona ku ndodhet apartamenti është e sigurt dhe e qet, ka akses shumë të mirë, vendodhje perfekte për banim.

 

Organizimi:

 • Ambient ndenje
 • Ambient gatimi më vete
 • Dhomë gjumi
 • Tualet
 • Kondicioner
 • E mobiluar
 • Me oborr
 • Kati 2
 • Shtëpi Private

Për më shumë informacion na kontaktoni:

 • Address Rruga Tefta Tashko Koço, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome