Qira, Ambient Biznesi “Ali Demi “, Tiranë.

 • 360€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 360€

Details

 • Price: 360€
 • Size: 120 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694535101

Description

Ambienti ndodhet tek zona e Ali Demit në një pallat të ri pranë shkollës “ Kushtrimi i Lirisë“ . Ambienti ka hapësirë të bollshme  dhe me shumë ndricim natyral , ka pozicionim pranë rrugës kryesore si dhe lehtësisht i aksesueshme. Ofrohet në kushte shumë të mira për ambiente zyrash dhe aktivitet biznesi.

Organizimi:

► Kati 0
► Fasad xhami
► Kondicioner
► Tualet
► Shumë ndriçim natyralë

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
 • artur illyrianhome