QERA,VILE 3 KATSHE ,LIQENI I THATE

 • 3.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Vilë.
Vendndodhja: Liqeni i thatë, Tiranë

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe trualli: 800 m2.
-Sipërfaqe ndërtimi: 500 m2.
-Strukturë 3-katëshe.
-Orientim Veri-Jug-Lindje-Perëndim.

Organizimi:
-Kati 0: Garazhd, palestër.
-Kati 1: Dhomë ndenje, dhome gatimi, 2 tualete, 2 ballkone .
-Kati 2: 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion i favorshëm.
-E pershtatshme për zyra, kopshte, banim, vilë për qera ditore, etj.
-Totalisht i investuar.
-Kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
albabejko
 • albabejko

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
albabejko
 • albabejko