Qera,Apartament 3+1,Stacioni Trenit

 • 650€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

-Sipërfaqe totale: 118 m2

-Kati: 2.

-Me ashensor.

 

Organizimi:

Korridor shpërndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

 

Avantazhe:

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Investim afatgjatë.

– Zonë e qetë familjare.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
albabejko
 • albabejko

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
albabejko
 • albabejko