qera,ambjent biznesi,oxhaku

 • 900€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 50 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Ambient Biznesi.
Vendndodhja: Pas Artist Lounge, Tiranë.

Detaje për zonën:
-Lokacioni: Ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.
-Infrastruktura dhe shërbimet janë përmirësuar pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.
-Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.
-Transportipublik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

Specifika të pronës:
-Sipërfaqe totale: 50 m2
-Kati: 0.
-Ambienti ofrohet me qera me gjithë pajisjet e nevojshme përvec produkteve estetike (të cilat shiten në bazë të interesit të klientit)

Organizimi:
Open Space.

Avantazhe:
-Cilësi & siguri maksimale.
-Lokacion i favorshëm.
-Totalisht i investuar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
albabejko
 • albabejko

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
albabejko
 • albabejko