QERA, MAGAZINË, TUFINË, TIRANË

 • 2.500€
4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 1200 m²
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Qera, Magazinë.

Vendndodhja: Tufinë, Tiranë.

 

Detaje për Zonën:

– Lokacioni: Ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e Tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qytetit dhe në shumë zonat e tjera të Tiranës.

– Infrastruktura dhe shërbimet janë përmirësuar dhe ajo që i jep më shumë vlerë është projekti i “Unazës së madhe” ,pra zona është bërë një vend i përshtatshëm për të jetuar dhe punuar. Ky transformim po bën që vlera e pronave të rritet me shpejtësi.

– Mundësi për të zhvilluar qendër argëtimi me bare, restorante dhe aktivitete të tjera.

-Transporti publik: Zona është e shërbyer mirë nga transporti publik, duke përfshirë autobusët dhe taksitë. Kjo bën që udhëtimi nëpër qytet të jetë relativisht i lehtë dhe i shpejtë.

 

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale : 1200 m2.

-Strukturë 2-katëshe.

-Orientim veri-jug-lindje-perëndim.

 

Organizimi:

Open Sapce.

 

Avantazhe:

– Pozicion i favorshëm buzë rrugës kryesore.

– Lokacion strategjik.

– Investim afatgjatë.

 

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON2
 • TOKTON2