QERA APARTAMENT 3+1+2, ISH FUSHA E AVIACIONIT

 • 900€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
qera
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355694070771

Description

Qera apartament 3+1+2

Vendodhja: Rezidenca Alba, Ish Fusha e Aviacionit

Specifikat e prones:

-Siperfaqe totale 119 m2

-Siperfaqe neto 105 m2

-Kati 3

Organizimi:

-Ambjent ndenje, ambjent gatimi,3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhet:

-Kubatur e rregullt klasike

-Cilesi dhe siguri maksimale.

Per me shume informacione dhe per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
TOKTON3
 • TOKTON3