PRANE TEG, JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUNKSIONALE! ID: Billion2518

 • 1€
, TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 6000 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

PRANE TEG, JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUNKSIONALE!
ID: Billion2518

Pozicionuar shume prane Teg, ofrojme godine multifunksionale per qira. Prona ka një sipërfaqe totale prej 6000 m2 dhe eshte strukturë 4-katëshe ku ndahen perkatesisht ne: Kati -1 ka siperfaqe 1400m2; Kati 0 ka siperfaqe 1400 m2; Kati 1 ka siperfaqe 1000 m2; Kati 2 ka siperfaqe 600 m2; Nje siperfaqe prej 1600m2 eshte e shfrytezueshme si verande, truall i jashtem si edhe ambiente ndihmese per aksesin e automjeteve ne parkim. Objekti ka ashensor te brendshem dhe eshte i investuar; ka fasade xhami. Duke qene se ndodhet ne rruge kryesore eshte e shfrytezueshme per tipologji te ndryshme biznesi si: showroom, klinike, zyra etj.

https://billionrealty.al/property/8143/prane-teg-jepet-me-qira-godine-multifunksionale-billion2518.html

 • Address TEG (Tirana East Gate), SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate