PENTHOUSE DELUXE 2+1 PRANË KOPSHTIT BOTANIK PËR SHITJE OSE QIRA!

 • 650€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Botanik, Rruga Rreli Tirana, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Botanik, Rruga Rreli Tirana, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355686003009

Description

Detajet e pronës:
– Sipërfaqe e apartamentit: 100 m2,
– Sipërfaqe e verandës: 100 m2,
– Pozicionuar në katin e fundit të ndërtesës.

Organizimi i hapësirës:
– Sallon me kuzhinë të integruar,
– 2 dhoma gjumi,
– 1 studio,
– 1 korridor shpërndarës,
– 2 tualete,
– 1 verandë e madhe.

Cilësitë shtesë:
– Apartamenti ofrohet i mobiluar në stilin e fundit modern.
– Vendosur në një ndërtesë të re me ashensor.
– Çmimi përfshin 1 vend parkimi në blerje.
– Në rast të qirasë, çmimi përfshin dy vende parkimi dhe internetin.
– Potencial i lartë për investim.
– Dokumentacioni hipotekor është i rregullt.

*Çmimi i shitjes: 230.000€ (i diskutueshëm)
*Çmimi i qirasë: 650 euro/muaj

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në apartament!

 • Address Kopshti Botanik, Rruga Rreli Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon