OKAZION!SHESIM AMBJENT KOMERCIAL KATI 0 PERBALLE DELIJORGJIT!

  • 260.000€
, blv.bajram curri ,perballe delijorgji, Kompleksi Delijorgji
shitje
, blv.bajram curri ,perballe delijorgji, Kompleksi Delijorgji
  • 260.000€

Details

  • Price: 260.000€
  • Size: 135 m²
  • Bathroom: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje

Features

Description

Ambienti ndodhet BLV.BAJRAM CURRI në një godine biznesi dhe perballë, kompleksit më të kërkuar në kryeqytet,Delijorgji.
Godina në të cilin ndodhet është mjaft i preferuar për zhvillimin e biznesit, duke qenë se objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në BLV.BAJRAM CURRI me shumë lëvëzje .
Kjo zonë ka zhvillim me hapa të shpejtë dhe aty janë pozicionuar biznese te ndryshme si banka,zyra,noteri,laboratore etj.
Kjo zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara si:stacione autobusi,supermarket,banka,bar etj.
• Informacion mbi pronën:

• Ambienti pozicionohet në katin 0
Sipërfaqe e brendshme 125 m²
Siperfaqe totale 135 m²

• Lokacion perfekt pasi ambienti është i orientuar pranë rrugës kryesore, me fasadë xhami që bën të ketë vizibilitet të lartë.
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.
• Mundësi ideale investimi.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address blv.bajram curri ,perballe delijorgji, Kompleksi Delijorgji
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
  • Century 21 Impact