OKAZION: SHITET Apartament PENTHOUSE 2+1+ 2/POGRADEC / shetitorja “ Deshmoret e Pojskes  

 • 120.000€
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

OKAZION: SHITET Apartament PENTHOUSE 2+1+ 2/POGRADEC / shetitorja “ Deshmoret e Pojskes  

 

▪︎ Apartament 2+1+2 , me sipërfaqe 125 m²bruto  + 35 m²verande , kt 8 -të banim, ne nje pallat i ri me administrim, mirëmbajtje & ashensor, prane lokal ELEVEN.

 

▪︎ Apartamenti  eshte i pabanuar me pare, hapesira te bollshme, dritare dopio xham plastike, sistem ngrohje chiller, privatesi totale, plot drite dhe pamje te lire anesore nga liqeni.  Veranda disponon lejen nga bashkia per vendosje tende ose mbyllje te hapesires.

 

▪︎ Perberja e apartamentit : Sallon ndenje i madh & ambjent gatimi, korridor,  2 dhoma gjumi, verande pergjate dy dhomave te gjumit , nje depo si dhe2  tualete. Disponon  certifikate pronesie.

 

▪︎ Çmim shitje : 120.000 € / I diskutueshem

 

▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:

 

▪︎ info@imobiliareprime.com

 

▪︎ Cel: 0672062729

 

▪︎ www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 

 

 

 

 • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
 • City Pogradec

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
 • Imobiliare Prime Agency