OKAZION: SHITET Apartament Dublex /POGRADEC / shetitorja “ Deshmoret e Pojskes

, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania

Details

  • Size: 307 m²
  • Rooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 7
  • Mob / Tel: 0672062729

Description

 

OKAZION: SHITET Apartament Dublex /POGRADEC / shetitorja “ Deshmoret e Pojskes

 

▪︎ Apartament dublex me sipërfaqe totale 307 m², kt 7 & 8 banim. Kt -7 me sip. neto 190 m²

+ 60 m²verande , kt 8 -të banim me sip. 90 m² neto + 27 m², pjesa oxhakut i shfrytezueshem vetem nga ky apartament.

 

▪︎Vendndodhje ne nje kompleks te ri me administrim, mirëmbajtje & 2 ashensore, eshte i pabanuar me pare, hapesira te bollshme, dritare dopio xham plastike, sistem ngrohje kaldaje, sistem i vecuar oxhaku, privatesi totale.

 

▪︎Mundesi ndarje ne 2 apartamente  ose garsoniera per shfrytezim biznesi si Airbnb.

Apartament plot drite dhe pamje te lire anesore nga liqeni/pozicionim  jug- perendim. Apartamenti disponon certifikate pronesie.

 

▪︎ Çmim shitje : 170.000 €

 

▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:

 

▪︎ info@imobiliareprime.com

 

▪︎ Cel: 0672062729

 

▪︎ www.imobiliareprime.com

 

#shtepi #shtepineshitje #shtepimeqera #shtepimoderne #shtepia #shtepimeqeratirane #realestate #realestatetirana #apartamente #apartamentenetirane #apartamenteneshitje #apartamentemeqira #shitje #shitjeblerjepronash #shitblerje #blerje #pronaneshitje

 

 

  • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
  • City Pogradec

Contact Information

View Listings
Imobiliare Prime Agency

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Imobiliare Prime Agency
  • Imobiliare Prime Agency