OKAZION! SHITET AMBJENT KOMERCIAL 1040m2 PRANE Q.S.U.T

 • 2.200.000€
, Fakulteti i Mjeksise, Rruga e Dibrës
shitje
, Fakulteti i Mjeksise, Rruga e Dibrës
 • 2.200.000€

Details

 • Price: 2.200.000€
 • Size: 1040 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje

Features

Description

Ambjenti ndodhet ne nje Ndertim të ri, prane zones se Q.S.U.T

Informacion mbi pronen:

– Pozicionohet ne katin 0 dhe 1 me Siperfaqe Totale prej 1040m2
– Lartesi e Ambjentit = 2.6m
– Planimetri e rregullt, e shfrytezueshme ne maksimum
– Fasade xhami duke i mundesuar ambjentit ndricim dhe vizibilitet nga te gjitha anet
– E pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si: klinika mjeksore, qender estetike/fizioterapie, zyra, etj.

Ne cmim perfshihen dhe 8 poste parkimi me cmim 15.000€ secili.

Per me shume detaje apo per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!

 • Address Fakulteti i Mjeksise, Rruga e Dibrës
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact