OKAZION NE DON BOSKO… APARTAMENT 2+1..!!

 • 74.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION NE DON BOSKO… APARTAMENT 2+1..!!

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SUPER OKAZION NE DON BOSKO.. APARTAMENT 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 87 m2 ne katin e 4…!!
Apartamenti ndodhet ne Don Bosko ne nje pallat te ri me nje orjentim dhe planimetri te mire ne nje zone shume te mire per jetese. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe guzhine gatimi, 2 tualete. Per momentin pa Hipoteke..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 850 EURO m2 NGA 1000 EURO m2 QE ESHTE CMIMI I ZONES..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL