MBRAPA PRESIDENCES, NE RRUGEN “LIDHJA E PRIZRENIT”

 • 1.200.000€
5 Blloku, Rruga Lidhja e Prizrenit

Details

 • Price: 1.200.000€
 • Size: 200 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050353

Features

Description

Shitet lokal, i cili ka një vendodhje shumë të mirë në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të kryeqytetit, pas Akademise se Arteve, midis ish Bllokut dhe Parkut të Liqenit dhe afër me qendrën e Tiranës. Pranë institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.Ambienti ndodhet afer rruges kryesore, në një zonë të frekuentuar dhe me vizibilitet të lartë. Ka punime te mira, sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem shumë të mirë ndriçimi, etj.

Lokal në shitje me sipërfaqe totale 200 m2 + 290 m2 verande, kati perdhe. Organizohet nga 2 ambiente te medha open space, 2 tualete dhe veranda.

Me certifikate pronesie.

Per me shume informacion rreth pronave te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/bar-restorant…ja-e-prizrenit

 • Address Rruga Lidhja e Prizrenit
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93