MAGAZINE PER QIRA

 • 2.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 240 m²
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Kemi per te dhene  me qira magazine ne zonen e Tufines.
Magzina ka siperfaqe 240m2, dhe lartesi 6m.
Eshte mundesia e ndarjes edhe ne siperfaqe me te vogla. Ndodhet buze rruges kryesore ne rrugen e Arbrit, eshte e pershtatshme per shume lloje te ndryshme biznesesh.

Per cdo informacion mund te na kontaktoni!

R

 • Address Shtish-Tufinë, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate