JORDAN MISJA, APARTAMENT PER SHITJE 3+1! ID: Billion2982

, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania

Details

  • Size: 119 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 1
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

JORDAN MISJA, APARTAMENT PER SHITJE 3+1!

Tek Rruga Jordan Misja, nje nga zonat me te mira dhe shume prane Qendres se Tiranes si dhe Zogut te Zi, ofrojme apartament per shitje ne nje nga rezidencat me te reja ne zone. Rezidenca ofron ambiente banimi te tipologjive te ndryshme , miksuar me ambiente sherbimi dhe poste parkimi nentoke. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 118.6m2, I tipologjise 3+1 dhe ka nje planimetri shume te rregullt dhe te organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen e dhomave ne sallonin dhe kuzhinen qe jane te perbashket, dy dhoma gjumi e cila njera prej tyre ka tualetin perkates dhe tualeti kryesor. Punimet dhe cilesia e kompleksit eshte nga me cilesoret dhe te standarteve bashkekohore. Ky kompleks ofron disa tipologji apartamentesh dhe dyqanet ne katin perdhe. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/10007/jordan-misja-apartament-per-shitje-3-1-billion2982.html

  • Address Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate