JEPET ZYRE ME QERA 120M2 TEK RRUGA JERONIM DE RADA, QENDER.

 • 1.500€
9 Qender, Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
9 Qender, Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Zyre me qera tek rruga Jeronim de Rada , ne qender. Zyra ka nje siperfaqe 120m2 dhe ndodhet ne katin perdhe. Ambjenti ka disa ndarje te brendshme. Ambjenti mund te perdoret per zyra kontabel, call center, klinik mjeksore, laborator etj .Ambjenti ka edhe nje tualet.
JEPET ME QERA PER 1500 EURO NE MUAJ.
Kodi S-200

 • Address Rruga Jeronim De Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare