Jepet me qira dupleks tek Kodra e diellit 1!

 • 1.150€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e diellit
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e diellit
 • 1.150€

Details

 • Price: 1.150€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet me qira dupleks tek Kodra e diellit 1!
Dupleksi eshte i organizuar:
Kati i pare- Ambjent ndenje+ambjent gatimi dhe nje tualet
Kati i dyte- Dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi per femijet dhe nje tualet.
I perfshire ne cmim eshte dhe nje garazhd i mbyllur+depo

 • Address Kodra e diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate