JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,GALERIA, TIRANË

 • 1.100€
, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
, Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 1.100€

Details

 • Price: 1.100€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355697032244

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,GALERIA, TIRANË

Çmimi: 1100 Euro/Muaj
Vendndodhja: Rruga Bardhok Biba, Galeria

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë shumë e zhvilluar kohët e fundit dhe ofron të gjitha shërbimet e nevojshme.

Orientimi i apartamentit është shumë i favorshëm,i cili mundëson ndriçim natyral në çdo hapësirë të brendshme.

Organizmi i brendshëm:
1 Sallon + Ambient gatimi dhe ngrënie
2 Dhoma gjumi
Korridor shpërndarës
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati 4-të
Pallat i ri
Ashensor
Investim i ri

Për më shumë iformacione, ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Kontakt:
+355697032244

 • Address Rruga Bardhok Biba, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta