JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ VERANDË ,KINEMA AGIMI, BLLOK, TIRANË

 • 650€
5 Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
5 Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 703 2241

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ VERANDË ,KINEMA AGIMI, BLLOK, TIRANË.

Çmimi: 650 Euro/Muaj

Vendndodhje: Kinema Agimi, Bllok, Tiranë

Tipologjia 2+1
1 Ambient ndenje+ Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Verandë

Detaje të tjera
Sistem ngrohje me kondicioner
Kuzhina të gjitha paisjet inkaso

Sipërfaqja: 110m²

 

Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati egzistues.

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë !

Kontakt:
+355 69 703 2241

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta