Jepen me Qira 3 apartamente 1+1,Rrakull(afer Restorant Tatani) ,Kavaje

 • 141€
, Kavaje

Details

 • Price: 141€
 • Size: 65 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0693281833

Description

📐Siperfaqe 65 m²
🛋Ambjent ndenje openspace me dalje ne ballkon
🛏1 dhome gjumi
1 tualet
️🔸️1 ballkon
〰️Kat 2

Me dokumentacion te rregullt hipotekor

️ 💵Çmimi 15000leke/muaj

Apartamente te vendosura ne katin e 2 te nje godine private ,me hapesira te bollshme ,ndertim i i viteve te fundit,Ambjent openspace i  ndenjes dhe kuzhines,me dalje ne ballkon,i ndare nga nje korridor i vogel me ambjentet e tjera krijon mundesine e nje hapesire sa me te rregullt sapo hyn ne apartament.Ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Zone e qete , e investuar me infrastrukture (asfalt ,ndricim).Buze rruge qe eshte vazhdim i rruges se kripores qe ben lidhjen me qytetin .Afer me plazhin Karpen.Ne funksion eshte hapesira e oborrit per parking.

📞Kontakto tani:0693281833
📩iguanaimobiliare@outlook.com
🌐www.iguanaimobiliare.com

Perzgjedhur
Ballkon
Buze rruge
Mundesi parkingu

 • Address Kavaje
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
IguanaImobiliare
 • IguanaImobiliare