JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË PASKUQAN.

 • 3.000€
, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
qera
, Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 430 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697032241

Description

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË PASKUQAN.

 

Çmimi: 3000 euro neto / muaj
Sipërfaqja: 430 m²

Vendndodhja: Paskuqan

Ambienti  ka dy porta hyrëse dhe është  I ndarë në dy kate ,organizimi I tij konsiston në një open space + 1 tualet.Disponon sistem kapot dhe fasadë termike.Kati I pare është 430 m2 dhe I lartë 3.10m2 dhe ka 2 palë shkallë te brendshme për në katin e sipërm. Kati I dytë është 430 m2 dhe I lartë 3.10 m2. Eficensa energjitike e objektit është A++ . Ambienti është I ri dhe I mirë investuar

Ambienti ndodhet në rrugë kryesore dhe është shumë i aksesueshëm.
Një mundësi shumë e mirë për të zhvilluar biznesin , pasi vendndodhja e tij është avantazh kryesor që krijon klientelë të gjerë për biznese , si: makina me qira apo shitje, magazinë , showroom etj

 

Për më shumë detaje na kontaktoni !
0697032241

 • Address Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta