JEPET ME QIIRA VILË NË TUFINË

 • 1.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, 9 Vjecare "Tufine", Rruga Hasan Lici, Shtish (Shtish-Tufina), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, 9 Vjecare "Tufine", Rruga Hasan Lici, Shtish (Shtish-Tufina), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

JEPET ME QIIRA VILË NË TUFINË

 

Vendndodhja: Tufinë

 

Çmimi :1000 euro /muaj

 

 

Secili kat nga 160 m2

 

 

Vila organizohet në 3 kate ku secili kat është 160 m2

Kati I pare – Korrridori hyrës , 2 dhomat e gjumit , ambienti I ndjenjes+ambienti I gatimit dhe tualeti .

Kati I dytë – Korridori hyrës , 2 dhomat e gjumit , ambienti I ndenjes+ambienti I gatimit dhe tualeti

Kati I tretë – Korridori hyrës , 2 dhomat e gjumit , ambienti I ndenjes+ambienti I gatimit dhe tualeti

 

 

Gjithashtu ka dhe oborr ,I cili është I  përshtatshëm për të pushuar në kohën e lirë dhe disponon vend parkimi. Ka një pamjë të lirë dhe qetësuese pasi banesa është e rrethuar nga lulet, gjelberimi I pasur , pemët frutore dhe toka pjellore.

 

 

Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
0692048884

 • Address 9 Vjecare "Tufine", Rruga Hasan Lici, Shtish (Shtish-Tufina), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta