JEPET ME QERA ZYRE 2+1 80M2 800 EURO BLLOKU

 • 800€
5 Blloku,

Details

 • Price: 800€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET ZYRE ME QERA
◽ 3 AMBJENTE PUNE , KORIDOR SHPERNDARES , BALLKON DHE NJE TUALET.
⚪ ESHTE TOTALISHT E RESTAURUAR.
📍 RR.PJETER BOGDANI , ISH BLLOK
📐80 m2 NETO
⬆ KATI 3 PA ASHENSOR
🏙 PALLAT EKZISTUES, BUZE RRUGES KRYESORE DHE ME PAMJE TE LIRE.

CMIMI: 800 EURO NETO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS