JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE AFER FUSHES SE AVIACIONIT.

 • 1.200€
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
qera
7 Fusha Aviacionit, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 260 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet me Qera shtepi private 2 kateshe ne fund te fushes se avjacionit 100 metra larg unazes se re. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi 260m2, ku secili kat ka nje siperfaqe 130m2 dhe eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,nje soxhorno, nje tualet dhe verande. Shtepia ka edhe 1.000m2 toke nga te cilat 400m2 jane te shfrytezueshme, pjesa tjeter eshte e lire. Shtepia ka gjithsej 8 dhoma, plus 2 tualete, dhe verande. Shtepia jepet per biznes, si kopesht, zyra etj. Shtepia jepet me qera edhe per banim.
JEPET ME QERA TOTALISHT PER 1.200 EURO NE MUAJ
Kodi-D100

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare