JEPET ME QERA DYQAN BUZE RRUGE PAZARI I RI

 • 1.500€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada,
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 90 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET DYQAN ME QERA
📍 RRUGA HOXHA TASIM,PAZARI I RI
📐 90 m2 OPEN SPACE
⬆ KATI 0
🏙 BUZE RRUGES KRYESORE E INVESTUAR DHE E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ BIZNESI

CMIMI: 1500 Euro

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI: 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS