JEPET ME QERA APARTAMENT DUPLEX 120M2 2+1 890 EURO KODRA E DIELLIT

 • 890€
5 Selite / Kodra e Diellit,

Details

 • Price: 890€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET DUPLEX ME QERA
◽ 2+1 + AMBJENT GATIMI ME VEHTE , GARDEROBE , E MOBILUAR DHE E PABANUAR ME PARE
📍REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2
📐 120 m2
⬆ AMBJENT PRIVAT 2 KATE
🏙 PALLAT I RI , REZIDENCA KODRA 2

CMIMI: 890 EURO

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T01

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS