Jepet me qera! Apartament 2+1 ne Vlore

 • 250€
, Rruga Sulejman Delvina, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
qera
, Rruga Sulejman Delvina, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 69 83 777 53

Description

Jepet me  qera! Apartament 2+1 ne Vlore! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, ka ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, sallon dhe kuzhine, ka nje ballkon. Pranë dyqaneve të shtëpisë, stacionit të autobusit, kafeneve, klinikës. Vend i mrekullueshëm për të jetuar me të gjithë familjen. Apartamenti ka gjithçka që ju nevojitet për jetën.

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Estateall company
 • Estateall company