JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE KATIN E 3 TE NJE VILE TE QENDRA GLOB

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori,

Details

 • Price: 400€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet Apartament me qera 1+1ne katin e 3 te nje vile perballe Deliorgjit t afer qendren Globe. Apartamenti ka nje siperfaqe 75 m2 dhe eshte totalisht i mobiluar Ai ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3 kateshe.

JEPET ME QERA PER 40.000 leke/muaj.
Kodi ZA-201

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare