JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TEK SELVIA 120M2

 • 1.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 120 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Jepet me qera Ambjent Biznesi afer qendres tek Selvia, ne katin e 2 me nje siperfaqe 120 m2, dhe lartesi 4 metrae larte.
Ambjenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, e mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti.
JEPET ME QERA PER 1.000 EURO NE MUAJ.
Kodo K-100

 

Per me shum informacion klikoni ne linkun:https://www.merlinimobiliare.com

 • Address Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare