JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TEK RRUGA KAVAJES 275M2

 • 2.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 275 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Jepet Ambjent Biznesi me Qera tek rruga e Kavajes, afer 21 dhjetorit. Ambjenti ka nje siperfaqe 275m2 dhe ndodhet ne katin -1. Ambjenti eshte buze rruge dhe jepet me qera per biznese te ndryshme. Ai ndarjet i ka me kartonxhes me mundesi per tu spostuar sipas deshires. Ambjenti ka gjithsej 7 salla te ndara me njera tjetren dhe dy zyra ne katin 0. Ambjenti ka kondicioner ne cdo salle. Ky ambjent mund te perdoret per cdo lloj biznesi e sherbimi.
JEPET ME QERA PER 2.000 EURO NE MUAJ.
Kodi E-300

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare