JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI AFER SPITALIT NENE TEREZA 65M2 E 5metra LARTESI.

  • 500€
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
qera
, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • 500€

Details

  • Price: 500€
  • Size: 65 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet ambjent biznesi me qera tek rruga e Dibres, siper spitalit Nene Tereza. Ambjenti jepet me qera me nje siperfaqe 65 m2, dhe me nje lartesi 5 metra. Ambjenti mund te perdoret per cdo lloj biznesi, per lokal bar, per dyqan rrobash, per laburator, per zyra per klinik mjeksore, e per cdo gje tjeter.
JEPET ME QERA PER 500 EURO.
Kodi K-100

  • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare