JEPET ME QERA AMBJENT 270M2 1700 EURO ABDYL FRASHERI BLLOK

 • 1.700€
5 Blloku,

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 270 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698942059

Description

🏠 JEPET AMBJENT ME QERA
📍RRUGA ABDYL FRASHERI , BLLOK
📐 270M2
⬆ KATI 0 DHE -1
🏙 PALLAT I RI

ME FASAD XHAMI

CMIMI : 1700€

PER NJE VIZITE NE PRONE KONTAKTONI 0698942059
KODI :T02

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Trinom.BRS
 • Trinom.BRS