Jepet me qera afatgjate apartament 2+1 ne Vlore

 • 300€
, Rruga Shyqyri AliMerko, Lungomare, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
qera
, Rruga Shyqyri AliMerko, Lungomare, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0693818902

Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Vlores.

Ndodhet vetëm pak hapa larg shëtitores Lungomare, me një pamje mahnitëse të detit!!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2,

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, nje sallon me kuzhine dhe nje ballkon te madh.

Rreth shtëpisë është një vend i qetë dhe i gjelbëruar, ka një parking të hapur për banorët.

Apartamenti ka gjithçka që ju nevojitet për të jetuar.

 • Address Rruga Shyqyri AliMerko, Lungomare, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Klaudiaestateall
 • Klaudiaestateall

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klaudiaestateall
 • Klaudiaestateall