JEPET APARTAMENT2+1 ME QERA NE ASTIR.

 • 400€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+1 ne Astir Rruga Mikel Maruli. Apartamenti ka nje siperfaqe 90m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me dy ashensora. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Ai perbehet nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me ambjentin e gatimit, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ka sistem ngrohje me kondicioner.
JEPET ME QERA PER 40.000 LEKE NE MUAJ
Kodi F-200

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare