JEPET APARTAMENT ME QIRA TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

 • 600€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Apartament me qira 2+1+2 te Kopshti Zoologjik (Kompleksi Mateo).

Apartamenti ka orientim jug-lindje ma pamje nga Kopshti Zoologjik

Mobilim bashkekohor dhe i pershtatshem per cift ose familjar.

Post parkimi te perfshire ne cmim!

Per me shume detaje ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

A

 • Address Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate