JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+1 TEK RRUGA E BARIKADAVE

 • 450€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Barikadave
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Barikadave
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Features

Description

Jepet apartament me qera 3+1+1 tek rruga e Barrikadave. Apartamenti ka nje siperfaqe 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhine, nje tualet dhe nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 45.000 LEKE.
Kodi ZA-201

 • Address Rruga Barikadave
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare