JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+1 TEK PALLATI I SPORTIT ASLLAN RUSI

 • 550€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Ali Riza Kolonja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Ali Riza Kolonja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet me qira, Apartament 3+1+1 ne katin e pare te nje shtepie dy kateshe, tek pallati i sportit Asllan Rusi. Apartamenti ka nje siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile. Ai eshte i mobiluar totalisht.
JEPET ME QERA 55.000 LEKE NE MUAJ
Kodi ZA-201

 • Address Rruga Ali Riza Kolonja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare