JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 NE DON BOSKO

 • 650€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 00355684044520

Features

Description

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne Don Bosko afer Fiori di Bosko. Apartamenti ka nje siperfaqe 98m2 dhe ndodhet ne katin7 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhinen, dy tualete e nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare. Ne dispozicion te tij ka edhe nje post parkimi ne katin -1.
JEPET ME QERA 650 EURO NE MUAJ.
Kodi EG-200

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare