JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+1 NE DON BOSKO.

 • 500€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartamet me qera 2+1+1 ne Don Bosko. Apartamenti ka nje siperfaqe 90m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga nje soxhorno bashk me guzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet e dy ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ka sistem ngrohje me kondicjoner.
JEPET ME QERA PER 500 EURO NE MUAJ
Kodi EJ-300

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare