JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+1 NE YZBERISHT.

 • 350€
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartament 2+1+1 me qera ne Yzberisht, ne rrugen 3 Deshmoret mbrapa Amerikan 3. Apartamenti ka nje siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ai eshte totalisht i mobiluar, e i perbere nga dy dhoma gjumi, nje sallon bashk me guzhinen, nje tualet e njre ballkon.
JEPET ME QERTA PER 35,000 LEKE NE MUAJ.
Kodi EG-200

 • Address Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare