JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK URA E TABAKEVE

 • 550€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Tanners' Bridge, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Tanners' Bridge, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+1 ne unaze tek Ura e Tabakeve. Apartamenti ka nje siperfaqe 85m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
JEPET ME QERA PER 550 EURO NE MUAJ
Kodi D-100

 • Address Tanners' Bridge, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare