JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK RRUGA JORDAN MISJA AFER STACIONIT TE TRENIT

 • 500€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+1 tek Rruga Jordan Misja afer Unazes vogel. Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar e i sapo ristrukturuar i shtruar i teri me parket. Apartamenti ka sistem ngrohje – ftohje me kondicioner.
JEPET ME QERA PER 500 EURO NE MUAJ.
Kodi S-200

 • Address Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare