JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TEK RRUGA BAJRAM CURRI TEK OXHAKU.

 • 500€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Bajram Curri
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Bajram Curri
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+1 tek rruga Bajram Curri. Apartamenti ka nje siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues pa ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno plus guzhinen, nje tualet dhe nje ballkon, ai eshte totalisht i mobiluar dhe ka sistem ngrohje- ftohje.
JEPET ME QERA PER 50.000 LEKE NE MUAJ
Kodi ER-300

 • Address Rruga Bajram Curri
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare