JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TE RR. ALEKSANDER MOISIU.

 • 450€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
qera
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartament me qera 2+1+2 tek Rruga Aleksander Moisiu afer Kinostudios. Pallati ka nje siperfaqe 94 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar Apartamenti ka orjentim Juge-Lindje Ai eshte i perbere nga 2 dhoma gjomi,nje soxhorno bashk me guzhine, 2 tualete dhe nje ballkon.
JEPET ME QERA 45.000 LEKE NE MUAJ.
Kodi-200

 • Address Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare