JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 NE RRUGEN MUHAMET GJOLLESHA TEK 21 DHJETORI.

 • 600€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 100 m²
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet apartament me qera 2+1 ne rrugen Muhamet Gjollesha tek 21 Dhjetori. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte Bosh dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me ambjentin e gatimit, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti mund te perdoret edhe per zyra dhe per biznes pasi eshte bosh.
JEPET ME QERA PER 600 EURO NE MUAJ
Kodi ST-200

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare