JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 NE BLLOK

 • 700€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament me Qera 2+1+1 ne Bllok. Apartamenti ka nje siperfaqe 117m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhine, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, e me dy kondicioner. Pallati eshte veshur me sistem kapot.
JEPET ME QERA PER 700 EURO NE MUAJ.
Kodi S-200

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare