JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 BOSH I PERSHTATSHEM EDHE PER ZYRA RR. MINE PEZA.

 • 550€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet me Qera Apartamet 2+1+1 bosh edhe per Zyra tek kryqezimi i Mine Peza me Don Bosko. Apartamenti ka nje siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri me ashensor. Zyrat ndodhen ne rruge kryesore, ambjenti eshte bosh dhe ka sistem ngrohje- ftohje. Ambjenti ka 3 ambjente zyrash, nje tualet, e nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 550 EURO NE MUAJ
Kodi ER-300

 • Address Rruga Mine Peza, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare